Müze

İçerisinde sergi alanı, hediyelik eşya satış reyonları, yeme-içme alanları, toplantı ve eğitim salonları gibi ortak kullanım mekânlarının bulunduğu müze yapımı konusunda tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Konak & Restorasyon

Tarihi yapılar ve konakların güçlendirme işlemi yapılırken tarihi yapının zarar ve değişiklik göstermemesine büyük bir özen ve dikkat göstererek plan ve iç mekan değerlerine sahip yapılarda yeni kullanıma elverişli, tarihi mekanın anısını sürdüren düzenlemeleri çeyrek asırlık tecrübemiz yeniden kullanıma sunuyoruz..

Pastane & Cafe

PERGE MOBİLYA müşterilerinizin ve sizin beğeninizi sağlayacak mobilya ve aksesuar seçenekleri sunarak hayal ettiğiniz konsepti en ince ayrıntısına kadar sorunsuz bir üretim süreci ile size teslim eder.

Ofis Mobilya

Ofisinizde ergonomik tasarımları kaliteli malzemeler ile buluşturup doğru tasarımlar yapıyor ve estetik bir izlenim oluşturacak mobilyalar üretiyoruz.

Tv Ünitesi

İster oturma odanız isterseniz salonuza uygun özgün ve estetik tasarımlar ve kaliteli malzemeler kullanarak size özel çözümler sunuyoruz.

Merdiven

Mekana veya dekorasyona uygun, özgün mimari tasarımlar yaparak her türlü modelde kullanışlı ve sağlam merdivenler üretiyoruz.

Banyo Dolabı

Banyonuzun kullanışlı ve fonksiyonel olması için yaratıcı tasarımlar ile dayanıklı malzemeleri bir araya getiriyor, uzun yıllar zevkle kullanabileceğiniz bir yaşam alanı sunuyoruz.

Gömme Dolap

Yatak odanızın tüm mobilyalarına uyum ve ahenk sağlayan, ister modern isterseniz klasik bir yaklaşım ile farklı tasarımlar hazırlıyor, fonksiyonel ve ergonomik çözümler sunuyoruz.

Mutfak & Dolap

Mutfağınız için farklı modellerde tasarımlar hazırlıyor, küçük detaylara önem verip estetik tasarımlar ile akıllı çözümler sunuyoruz.

Kapı

Ev, işyeri, villa, konak, restoranlara özel tasarım ve ahşap kapılar üretiyoruz. Uygulanan mekâna zarafet ve zenginlik katan ahşap kapıları 1. sınıf kereste kullanarak sağlam, estetik tasarımlar ile buluşturup beğeninize sunuyoruz.