Perge Mobilya; Ankara’da 1986 yılında ahşap ile başlayan yolculuğunda yıllardır mobilya sektöründeki tecrübesi ve müşterilerinin beklentilerine uygun tasarımları kaliteli ürünler ile buluşturarak, bugüne değin sektördeki saygın yerini devam ettirmektedir.

1996 yılına kadar Perge Mobilya’nın birikim ve tecrübelerine, mobilya eğitimi almış ikinci kuşak yeni bir ivme kazandırdı. Bu ivme ile daha yeni makine parkuru, yeni tasarım ve üretim anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için aralıksız olarak üretimlerine devam etmektedir.
Müşteri ve hizmet kalitesinden taviz vermeden daha geniş bir mecraya hizmet vermek, ve müşterilerinin talepleri neticesinde 2005 yılında PERGE Mobilya İzmir şubesi faaliyetlerine başladı.

Perge Mobilya ev, villa ve işyerleri için özgün tasarım ve kaliteli üretim Kapı imalatı, Konak ve tarihi yapıların restorasyonu, Mutfak, mutfak dolabı, banyo dolabı, gardrop, gömme dolap ve TV ünitesi ihtiyaçlarına 30 yıllık deneyimli personeli ve birikimi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz
En yüksek kaliteyi en iyi tasarımla buluşturmak, insana ve doğaya dost ürünler üretmek.

Vizyonumuz
Mobilya sektöründe ve bir marka olmak.

Değerlerimiz
İnsana ve doğaya verdiğimiz değeri misyon ve vizyonumuza uygun olarak gerçekleştirmeyi…

Üretim politikasını müşteri memnuniyeti ve malzeme kalitesinden taviz vermemeyi…

Yeni tasarımlar ve teknolojiyi birlikte harmanlamayı…

Müşterileri ile iletişim ve koordinasyonda talepleri en şekilde karşılamayı Perge Mobilya’nın değerleri olarak belirlenmiştir.